KONST / Litografier / Färglitografi 7573093
nr 757 3093
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), 126/150, signerad, -98, motivets mått: 67x50
måndag 7 maj 2012
kl 19:28:10
Corneille
Läs mer om Corneille